Ballina Showbiz Kaltrina një nuse tipike vushtrriase, kështu shërben çaj

Kaltrina një nuse tipike vushtrriase, kështu shërben çaj

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, përcjell ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e ka shkuar në vendlindje dhe atje nuk ka hezituar të shërbejë çaj për familjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----