Ballina Showbiz Kaltrina në pushime me vajzat, publikon foton më të ëmbël të tyre

Kaltrina në pushime me vajzat, publikon foton më të ëmbël të tyre

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Ajo tashmë ka filluar pushimet me vajzat, e sot ka publikuar pamje shumë të ëmblë të tyre./ORAinfo/

---- ---- ----
-----