Ballina Showbiz Kaltrina ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket me ‘look-un’ e...

Kaltrina ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket me ‘look-un’ e ri

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën flokët e saj duken me ngjyrë më të hapur.

Si gjithmonë Kaltrina po duket tejet e bukur dhe simpatike./ORAinfo/

---- ---- ----
-----