Ballina Showbiz Kaltrina me ndryshim të papritur në pamje, nuk do ta njihni

Kaltrina me ndryshim të papritur në pamje, nuk do ta njihni

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është një prej moderatorëve më të pëlqyera nga publiku.

Kaltrina Mikushnica u bë e njohur për një kohë tejet të shkurtër duke bërë për vete publikun me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, përcjell ORAinfo.

Kaltrina njihet me bukurinë e saj të veçantë.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar komplet pamjen duke i prerë flokëtashtu siç nuk e kemi parë më herët./ORAinfo/

---- ---- ----
-----