Ballina Showbiz Kaltrina me ndryshim të papritur në pamje, nuk do ta njihni

Kaltrina me ndryshim të papritur në pamje, nuk do ta njihni

26
SHPËRNDAJE

Është një prej moderatorëve më të pëlqyera nga publiku.

Kaltrina Mikushnica u bë e njohur për një kohë tejet të shkurtër duke bërë për vete publikun me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, përcjell ORAinfo.

Kaltrina njihet me bukurinë e saj të veçantë.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar komplet pamjen duke i prerë flokëtashtu siç nuk e kemi parë më herët./ORAinfo/

-----