Ballina Showbiz Kaltrina ka shtuar peshë, befason me pamje në fotografinë e fundit

Kaltrina ka shtuar peshë, befason me pamje në fotografinë e fundit

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

E në foton e fundit të publikuar, Kaltrina ka befasuar me pamjen e saj. e veshur me një këmishë të gjatë, ajo duket se ka shtuar goxha peshë. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----