Ballina Showbiz Kaltrina ka dalur me mikeshat e saj, secila më e bukur se...

Kaltrina ka dalur me mikeshat e saj, secila më e bukur se tjetra

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur me mikeshat dhe koleget e saj nga programi i mëngjesit “Express morning me Kaltrinën”, Vjosën, Rinesën dhe Arbërien.

Që të katërtat po duken shumë të bukura dhe pozitive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----