Ballina Showbiz Kaltrina ka dalë për të blerë fustan, marin gjithë vëmendjen kilogramët e...

Kaltrina ka dalë për të blerë fustan, marin gjithë vëmendjen kilogramët e saj të tepërt

131
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe të përfolura shqiptare.

Kaltrina Mikushnica u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është një personazh shumë i pëlqyer për publikun, përjcell ORAinfo.

Para pak muajve ajo lindi vajzën e dytë e që e ka quajtur Mara.

Duket se Kaltrina ende nuk po mund të kthehet në formën e saj më të mirë pas lindjes dhe këtë e dëshmon me paraqitjet e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----