Ballina Showbiz Kaltrina i vesh bukur edhe vajzat për Bajram, kaq bukur po duken...

Kaltrina i vesh bukur edhe vajzat për Bajram, kaq bukur po duken nënë e bija

116
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot me rasti ne festës së Bajramit ajo ka publikuar një foto shumë të bukur me vajzat e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----