Ballina Showbiz Kaltrina doli me shoqet, pamje e saj mori tërë vëmendjen

Kaltrina doli me shoqet, pamje e saj mori tërë vëmendjen

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën shihet me disa shoqe të saj.

Pamja e thjeshtë e Kaltrinës është ajo që mori tërë vëmëndjen./ORAinfo/

---- ----
-----