Ballina Showbiz Kaltrina doli me shoqet, kaqurrelat, grimi dhe veshja e saj mori vëmendjen

Kaltrina doli me shoqet, kaqurrelat, grimi dhe veshja e saj mori vëmendjen

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dal me shoqen e saj dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

---- ----
-----