Ballina Showbiz Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do ta ‘shkri’ bashkëshortin me...

Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do ta ‘shkri’ bashkëshortin me këtë pamje

38
SHPËRNDAJE

Qëndresa dhe Labi fillojnë pushimet, kanë shkuar në këtë vend ‘përrallor’

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit si gjithmonë ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

Qëndresa dhe Labi fillojnë pushimet, kanë shkuar në këtë vend ‘përrallor’

-----