Ballina Showbiz Kaltrina del nga frizerka, me këtë grim ajo po shkëlqen si kurrë...

Kaltrina del nga frizerka, me këtë grim ajo po shkëlqen si kurrë me parë

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet qe sapo ka dal nga frizerka, e grimosur dhe e rregulluar bukur, Kaltrina po shkëlqen si zakonisht. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----