Ballina Showbiz Kaltrina del në rrugë e veshur me plot stil, por befason me...

Kaltrina del në rrugë e veshur me plot stil, por befason me këtë veprim

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën shihet e veshur e plot stil dhe ka pozuar e ulur./ORAinfo/

---- ----
-----