Ballina Showbiz Kaltrina del me vajzën e madhe për shopping, kaq bukur po duken...

Kaltrina del me vajzën e madhe për shopping, kaq bukur po duken nënë e bijë

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur, ku shihet me Marën, vajzën e saj të madhe./ORAinfo/

---- ----
-----