Ballina Showbiz Kaltrina del me fustan të shkurt në qytet, shfaqet përvëluese

Kaltrina del me fustan të shkurt në qytet, shfaqet përvëluese

32
SHPËRNDAJE

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatorët me të njohura shqiptare.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt Kaltrina shfaqet përvëluese. /ORAinfo/

-----