Ballina Showbiz Kaltrina bëhet gati për të dal me bashkëshortin e saj, kaq ҫift...

Kaltrina bëhet gati për të dal me bashkëshortin e saj, kaq ҫift i bukur janë ata

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ja kur do të mësohet zyrtarisht e ardhmja e Lionel Messit

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo është shfaqur shumë e lumtur në krahët e bashkëshortit të saj.

Kaltrina dhe Besarti janë me të vërtetë një ҫift shumë i bukur./ORAinfo/

Ja kur do të mësohet zyrtarisht e ardhmja e Lionel Messit

---- ----
----
-----
-----