Ballina Showbiz Kaltrina befason me pamjen e fundit, shfaqet më atraktive se kurrë më...

Kaltrina befason me pamjen e fundit, shfaqet më atraktive se kurrë më parë

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet atraktive./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----