Ballina Showbiz Kaltrina bashkë me gruan e Rashicës po e ndjekin ndeshjen nga stadiumi,...

Kaltrina bashkë me gruan e Rashicës po e ndjekin ndeshjen nga stadiumi, morën vëmendjen e të gjithëve

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot është zhvilluar ndeshja e organizuar nga dy yjet kosovare të futbollit botëror Milot Rashica dhe Granit Xhaka.

Për ta përcjellë ndeshjen nga afër ka shkuar edhe gruaja e Rashicës, Belkizi, përcjell ORAinfo.

Ajo ka marrë pranë vetes edhe moderatoren e njohur, Kaltrina Mikushnica.

Dy bukuroshet nga Vushtrria i lanë të gjithë pa fjalë me pamjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----