Ballina Showbiz Kaloi karantinën me ish-gruan, aktori i famshëm bashkohet me bashkëshorten e dy...

Kaloi karantinën me ish-gruan, aktori i famshëm bashkohet me bashkëshorten e dy vajzat (FOTO)

190
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bruce Willis është kthyer më në fund te bashkëshortja e tij, Emma Heming, pasi kaloi disa javë larg shtëpisë.

----

Përmes postimeve në rrjetet sociale, duket se aktori i famshëm ka kaluar momente të bukura me gruan 49-vjeçare dhe dy vajzat e tyre, Mabel 8 vjeçe dhe Evelyn, 6 vjeçe.

Emma e cila ka qëndruar në karantinë së bashku me dy vajzat në Los Angeles, ka ndarë disa video të ëmbla me Bruce.

Ky i fundit ka qenë i izoluar së bashku me ish-bashkëshorten 57-vjeçare, Demi Moore dhe me tre fëmijët e tyre të rritur.

----- ----