Ballina Showbiz Kaçurel dhe shumë i lezetshëm, ky është i dashuri i ri i...

Kaçurel dhe shumë i lezetshëm, ky është i dashuri i ri i Era Istrefit

67
SHPËRNDAJE

Është ndër këngëtarët me të dashura për publikun shqiptar.

Fjala është për Era isterfi, e cila ka bërë famë edhe ndërkombëtare.

Bukuroshja jonë ka publikuar kohët e fundit një video projekt muzikor gjersa ka mbajtur edhe disa koncerte.

Ajo së fundi ka nisur pushimet verore dhe si destinacion për relaksim ka zgjedhur plazhet fantastike të shtetit grek – Mykonos.

Por, bukuroshja nuk ka shkuar e vetme teksa po shoqërohet edhe nga DJ i famshëm, Julian Perretan, i cili është raportuar se është i dashuri i biondinës.

-----