Ballina Showbiz Ka vetëm 5 muaj që ka sjellë në jetë djalin, ylli 30-vjeçar...

Ka vetëm 5 muaj që ka sjellë në jetë djalin, ylli 30-vjeçar shfaqet super s*ksi me të brendshme (FOTO)

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo solli në jetë djalin e saj, Reggie, në nëntor të vitit të kaluar.

----

Është fjala për Hannah Elizabeth, e cila i ka lënë me “gojë hapur” fansat e saj me një postim të bërë së fundmi.

Ylli televiziv ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet me të brendhshme të verdha.

Edhe pse ka vetëm 5 muaj që është bërë nënë, 30-vjeçarja duket shumë elegante dhe s*ksi.

----- ----