Ballina Showbiz Ka një arsye të veçantë pse Arbana dhe Eduarti i vendosën djalit...

Ka një arsye të veçantë pse Arbana dhe Eduarti i vendosën djalit emrin Diell

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Pak muaj më parë, Arbana dhe Eduarti u bënë prindër të një djali. Moderatorja solli në jetë një djalë, të cilit i vendosi emrin shqiptar Diell.

Por arsyen e zgjedhjes së këtij emri, çifti e kanë zbuluar vetëm sot.

Ka qenë Eduarti, që ka publikuar disa foto të nënës së tij dhe ka shkruar: “Meqë qenka dita e nënës sot. Kjo është Diella, nëna ime kur ka qenë bloggere Instagrami në 1975”.

“Imazhi i ‘Karamela Zana’, ‘Bukës së misrit’, ‘i ranxhatës’, ‘i sapunit 5 leksh’ si dhe shumë markave të rrobave në vend”.

Pra, çifti janë frymëzuar nga nëna e Eduartit, e cila e ka pasur emrin Diella.

Kujtojmë se në 7 maj Eduarti dhe Arbana festuan ditëlindjen e tyre në Milano./abcnews.al

The post Ka një arsye të veçantë pse Arbana dhe Eduarti i vendosën djalit emrin Diell appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----