Ballina Showbiz Ju kujtohet vajza më e bukur në botë? Ja sa e rritur...

Ju kujtohet vajza më e bukur në botë? Ja sa e rritur duket ajo tani

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në javën e modës në Londër mori pjesë edhe 17-vjeçarja Thylane Blondeau e cila ishte zgjedhur si njëra nga vajzat më të bukur në botë

Ajo zgjodhi një fustan të zi, të bashkuar me “siletton” e “Fondacionit Zemed Naked”.

Veshja e modeles franceze ishte me mëngë të gjata dhe një buzë të shkurtër.

Ndërkohë, ajo para disa vitesh, ishte shpallur si “vajza më e bukur në botë”.

T’i ndjekim disa fotografi të realizuara të saj.

---- ----
-----