Ballina Showbiz Ju kujtohet “Oskari” nga Pasionet e Fshehta, ja si duket sot ai

Ju kujtohet “Oskari” nga Pasionet e Fshehta, ja si duket sot ai

191
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dikur serialet spanjolle ishin shumë të pëlqyera.

“Pasionet e Fshehta”, ishte seriali më i shikuar dhe më i komentuar në kohën në kohë kur është shfaqur tek ne.

Seriali tregon për historinë e tre vëllezërve të varfër, por të bukur që i vjedhin zemrat e bukurosheve të pasura të familjes Elizondo, por që përballen me shumë sfida deri në bashkimin përfundimtar të tyre, shkruan rtv21.tv

Në mesin e tyre është edhe aktori i njohur, Juan Alfonso Baptista, i cili i ka dhënë jetë personazhit të “Oskarit” një djalit të bukur, i cili vazhdon të jetë edhe sot si 42 vjeçar.

Aktori është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon fotografi nga jeta e tij profesionale dhe personale. Më poshtë mund t’i shihni disa imazhe nga përditshmëria e Juanit.

---- ----
----
----- ----
-----