Ballina LifeBizare Jozefina Topalli gjyshe, kush është shkodrani “misterioz” që i ka rrëmbyer zemrës...

Jozefina Topalli gjyshe, kush është shkodrani “misterioz” që i ka rrëmbyer zemrës së bijës (Foto)

161
SHPËRNDAJE

Prej disa kohësh, vajza e ish deputetes Jozefina Topalli, është në një lidhje të re dhe madje ka nisur bashkëjetesën me djalin në fjalë. Raportohet se Megi është në pritje të fëmijës së parë.

Vajza e ish-deputetes është në muajt e fundit të shtatzënisë. Është zbuluar edhe identiteti i partnerit të Megit. Sipas ‘Shkodraweb’, ai quhet Angjelin Serreqi dhe ata kanë nisur të bashkëjetojnë prej muajsh bashkë.

Tashmë gjërat mes dy familjeve janë bërë zyrtare dhe ashtu si Megi dhe ai është nga Shkodra. Angjelini ka jetuar prej disa vitesh në Itali dhe është me profesion specialist IT.

-----