Ballina Showbiz Joshëse në fustan, Fjolla: Më duhej vetëm një mashkull në krah dhe...

Joshëse në fustan, Fjolla: Më duhej vetëm një mashkull në krah dhe do kisha pushtuar botën

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet tejet atraktive me një fustan elegant, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të gjatë, në të cilin dukej shumë tërheqëse, por habiti me atë që ka shkruar në mbishkrim.

“Me kete fustan me duhej vetem nje mashkull ne krah dhe do kisha pushtuar boten! ”, janë fjalët e Fjollës.

Për ndryshe, “Si ta pranoj” titullohet projekti i fundit nga Fjolla Morina, që është pëlqyer nga publiku. /Lajmi.net/

---- ----
-----