Ballina Showbiz Jonidën e ka bërë më të bukur lidhja e re, shfaqet më...

Jonidën e ka bërë më të bukur lidhja e re, shfaqet më e bukur se kurrë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo ka shumë stil.

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi krahas këngëve mjaft të mira, njihet edhe për stilin e saj shumë të veçantë dhe unik, përcjellë Indeksonline.

Jonida në secilën paraqitje publike kujdeset që të duket mirë dhe me veshje interesante që zgjojnë interesimin e publikut dhe të mediave rozë.

Edhe së fundmi këngëtarja është paraqitur tejet verore e veshur me një fustan ku dominonte ngjyra e verdhë dhe e kaltër, tërësisht verore dhe plotë jetë.

Kujtojmë që Jonida Maliqi e përfaqsoi Shqipërinë në Eurovision me këngën ‘Ktheju Tokës’

---- ---- ----
-----