Ballina Showbiz Jonida Vokshi zbulon pak nga detajet e dasmës

Jonida Vokshi zbulon pak nga detajet e dasmës

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ditën e sotme Jonida Vokshi dhe partnerin i saj, aktori dhe producenti kosovar, Besnik Krapi, do të celebrojnë dashurinë e tyre me martesë.

Pavarësisht se jemi vetëm një hap larg, Jonida vazhdon me përgatitjet dhe së fundmi ka zbuluar edhe një pjesë nga ambienti ku do të zhvillohet dasma.

Ceremonia duket se do të zhvillohet në ambient të hapur në vendn e quajtur Mali i Robit.

Në foton e Jonidës duket se ndriçimi ka marrë vëmendjen kryesore.

“Detajet”, shkruan moderatorja mbi foto.

The post Jonida Vokshi zbulon pak nga detajet e dasmës appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----