Ballina Showbiz Jonida Vokshi veshi fustanin më të bukur, kështu reagoi i dashuri i...

Jonida Vokshi veshi fustanin më të bukur, kështu reagoi i dashuri i saj kur e pa

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Ai duket se nuk ishte vetëm një serial i cili e bëri të njohur Jonidën, por ajo aty gjeti edhe dashurinë e jetës.

Besnik Krapi, i cili ishte gjithashtu aktor në serial, tashmë është i dashuri i Jonidës.

E mbrëmë Jonida u shfaq e veshur dhe e rregulluar tejet bukur.

Në një video të publikuar ajo shihet pranë të dashurit të saj, i cili po e shikon me shumë dashuri.

Besniku dhe Jonida reflektojnë me të vërtetë shumë dashuri dhe pozitivitet./ORAinfo/

---- ----
-----