Ballina Showbiz Jonida Vokshi na prezanton me vajzën, kaq shumë i ka ngjarë

Jonida Vokshi na prezanton me vajzën, kaq shumë i ka ngjarë

192
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mësohet sa para ka paguar Inter për Vidal

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Jonida është martuar para një viti me aktorin e njohur kosovar Besnik Krapin.

Së fundi, çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Sot, Jonida ka postuar për herë të parë foto me vajzën e cila duket se i ka ngjarë shumë./ORAinfo/

Mësohet sa para ka paguar Inter për Vidal

Mësohet sa para ka paguar Inter për Vidal

---- ---- ----
-----