Ballina Showbiz Jonida si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit, ky detaj mori...

Jonida si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit, ky detaj mori vëmendjen

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajm shumë i keq për Aubameyangun

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Lajm shumë i keq për Aubameyangun

Jonida është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo po duket si zonjë e vërtetë dhe janë syzet ato që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Lajm shumë i keq për Aubameyangun

Postimi Jonida si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit, ky detaj mori vëmendjen u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----