Ballina Showbiz Jonida nuk ndalet, tregon trupin e saj në bikini

Jonida nuk ndalet, tregon trupin e saj në bikini

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jonida Maliqi kohëve të fundit ka qenë pjesë e mediave rozë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, ka nisur pushimet, shkruan lajmi.net.

Ajo, i ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tërheqëse e veshur në bikini tëz zeza.

Shihet se Jonida po argëtohet mjaft shumë dhe këtë e thonë më së miri vetë fotot.

“Per qejfin tim💙”, ka shkruar ajo në njërin prej postimeve. Kujtojmë se ajo e ka përfaqësuar Shqipërinë në “Eurovision”.

---- ---- ----
-----