Ballina Showbiz Jonida Maliqi plot energji dhe sharm në foton e fundit

Jonida Maliqi plot energji dhe sharm në foton e fundit

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Izolimi në shtëpi nuk ka ndikuar aspak te këngëtarja e njohur Jonida Maliqi. Ajo njihet si një personazh me plot stil dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

----

Këtë herë Jonida ka postuar një foto në Instagram një foto ku shfaqet e kuruar dhe plot sharm.

Në foton e fundin këngëtarja është shfaqur e qeshur me një lule në kokë dhe një veshje prej mëndafshi, duke marrë shumë komente pozitive.

----- ----