Ballina Showbiz Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që...

Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që keni parë?

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sporti në zi: Ndahet nga jeta sportisti shumë i njohur kosovar

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Jonida është martuar para një viti me aktorin e njohur kosovar Besnik Krapin.

Ҫifti shumë i njohur janë bërë prindër të një vajze pak kohë më parë.

E në foton e fundit, Jonida shihet e veshur shumë bukur.

A është kjo mami më me stil që keni parë?!/ORAinfo/

Sporti në zi: Ndahet nga jeta sportisti shumë i njohur kosovar

---- ----
----
-----
-----