Ballina Showbiz Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Teuta Krasniqi shfaqet pa pikë grimi, por flokët e saj morën tërë vëmendjen

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Teuta Krasniqi shfaqet pa pikë grimi, por flokët e saj morën tërë vëmendjen

Jonida është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket me shumë stil./ORAinfo/

Teuta Krasniqi shfaqet pa pikë grimi, por flokët e saj morën tërë vëmendjen

Teuta Krasniqi shfaqet pa pikë grimi, por flokët e saj morën tërë vëmendjen

---- ---- ----
-----