Ballina Showbiz John Travolta bën rrëfimin e ndjerë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes

John Travolta bën rrëfimin e ndjerë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
John Travolta ka folur për herë të parë pas vdekjes së bashkëshortes, Kelly Preston. Partnerja e tij u nda nga jeta në moshën 57 vjeçare në korrik të vitit të kaluar pas një beteje të gjatë me kancerin e gjirit. Në një intervistë për Esquire Mexico, aktori 67-vjeçar ka rrëfyer periudhën e vështirë që përjetoi.

“Mësova se të qash dikë, të jetosh në zi, është diçka personale. Vajtimi është individual dhe përjetimi i udhëtimit tuaj është ajo që mund të çojë në shërim. Kjo është ndryshe nga udhëtimi i dikujt tjetër. Gjëja më e rëndësishme që mund të bëni për të ndihmuar të tjerët kur ata janë në zi është t’i lejoni ta jetojnë atë.

Le të themi se ju humbni dikë dhe në varrim jeni shumë i trishtuar, afrohet një person tjetër i cili ndihet më i trishtuar dhe më pas nuk ju lë hapësirë ​​të mjaftueshme për të mbajtur zi. Përndryshe, do të jenë dy anije që bien në fund. Kjo është përvoja ime. Sepse edhe pse është e mrekullueshme të kesh shoqëri, nganjëherë duket sikur i ndihmon ata, në vend që të kapërcesh ndenjën e humbjes dhe pikëllimit.”, u shpreh aktori.

/abcnews.al

The post John Travolta bën rrëfimin e ndjerë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes appeared first on Abc News.

---- ----
-----