Ballina LifeBizare Joga në ballkon, bie nga 24 metra dhe thyen 110 kocka (FOTO)

Joga në ballkon, bie nga 24 metra dhe thyen 110 kocka (FOTO)

114
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kjo foto tregon pikërisht momentin përpara se vajza që është varur në ballkon të rrëzohej prej aty nga një lartësi prej 24 metrash.

Alexa Terrazas ishte duke bërë joga në ballkonin e saj në San Pedro Meksikë, kur u rrëzua nga lartësia duke thyer 110 kocka.

23-vjeçarja ka marrë dëmtime të shumta pasi ka thyer të dy krahët, të dyja këmbët, kockat e legenit dhe të kokës. Edhe pse ju nënshtrua një operacioni 11 orësh, gjendja e saj paraqitet e rëndë dhe mundësia për të ecur sërish është e vogël./Daily Star

Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----