Ballina LifeBizare Jo vetëm të pasurit, ja si harbohen edhe adoleshentët e varfër në...

Jo vetëm të pasurit, ja si harbohen edhe adoleshentët e varfër në Rusi (FOTO)

38
SHPËRNDAJE

Në të gjitha mediat janë fëmijët e pasur ata që tërheqin gjithmonë vëmendjen për jetën e tyre luksoze. Jahtet, makinat luksoze dhe festat e çmendura janë pjesë e përditshmërisë së tyre.

Mirëpo, jo vetëm ata e shijojnë jetën në maksimum. Në fotot e mëposhtme shihet qartë së si adoleshentët e varfër të Rusisë gëzojnë dhe festojnë në mënyrën e tyre.

Ata argëtohen pafund dhe këtë e dëshmojnë më së miri këto foto. Jetë të shfrenuar bëjnë edhe fëmijët jo të pasur.

-----