Ballina Showbiz Jeta luksoze e Norës, shuma marramendëse që ajo shpenzon në veshje

Jeta luksoze e Norës, shuma marramendëse që ajo shpenzon në veshje

100
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Stërvitja e kombëtares së Kosovës, ndalet rryma në stadium për 20 minuta

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është përherë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

E për t’u dukur bukur duket se Nora shpenon shuma të mëdha parash.

Ajo së fundi ka paguar 630 euro për një kapele, kurse për çantën e markës Dior, Nora ka paguar 2,900 euro./ORAinfo/

Stërvitja e kombëtares së Kosovës, ndalet rryma në stadium për 20 minuta

---- ----
----
----- ----
-----