Ballina Showbiz Jeni mësuar ta shihni gjithmonë me grim të rënduar, ja si duket...

Jeni mësuar ta shihni gjithmonë me grim të rënduar, ja si duket pa grim Ronela

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo nihet si njëra nga këngëtaret që nuk ka fare komplekse.

Ronela Hajati po i shijon sukseset e këngëve të reja në bashkëpunim me reperin Don Phenom. “Dilema” dhe “Cohu” ishin dy këngë mjaft të pëlqyera nga publiku.

Teksa Ronela vëmendje të madhe nga mediat rozë ka edhe për dukjen e saj.

Ajo gjithnjë shfaqet unike në paraqitjet e saj, e së fundmi ka zgjedhur të paraqitet nga plazhi pa make-up, duke treguar origjinalitetin e saj.

---- ----
-----