Ballina Lajme Bota/Rajoni Jeni mërzitur në izolim? Shihni sa po vuajnë këta persona në karantinë...

Jeni mërzitur në izolim? Shihni sa po vuajnë këta persona në karantinë (FOTO)

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot bota po përballet me një situatë të pazakontë. Popujt në vende të ndryshme janë izoluar, ndërkohë që jeta është paralizuar pothuajse totalisht.

Askush nuk e kishte parashikuar këtë mbyllje globale dhe përshtatja është mjaft e vështirë për këdo.

----

Për më tepër, askush nuk mund të priste se si koronavirusi do ta ndryshonte jetën tonë të përditshme.

Kur shtëpia bëhet sheshi juaj i vetëm i lojërave, gjërat e thjeshta bëhen vërtet të komplikuara. Por, nëse mendoni se po vetëm ju po kaloni momente të vështira, ju ftojmë të shihni fotot e mëposhtme.

----- ----