Ballina Showbiz Jehona e befason Afërditën me dhuratën për ditëlindjen e saj

Jehona e befason Afërditën me dhuratën për ditëlindjen e saj

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ato janë ndër femrat me të përfoluar në show bizin shqiptar.

Afërdita dhe Jehona Dreshaj ka kohë që jetojnë në SHBA me familje.

Afërdita vitin e kaluar i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me milionerin çek.

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë e poashtu edhe për çmimin e tyre që kushtojnë me mijëra euro.

Afërdita së fundmi ka pranuar një dhuratë nga motra e saj, Jehona i ka blerë asaj për 33 vjetorin e lindjen një dhuratë luksoze. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----