Ballina Showbiz Jasini me ndryshime të mëdha pasi përfundoi seriali, ja si ka përfunduar

Jasini me ndryshime të mëdha pasi përfundoi seriali, ja si ka përfunduar

159
SHPËRNDAJE

Idris Nebi Taskan është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke.

Ai me rolet e tij u bë i njohur dhe shumë i suksesshëm jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e tij të ‘Jasinit’ në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Tani, seriali ka përfunduar dhe me këtë Jasini ka ndryshuar shumë në pamje sa mezi mund ta njihni tani./ORAinfo/

-----