Ballina Showbiz Jasemini një ndër më të bukura të Turqisë, por nuk do të...

Jasemini një ndër më të bukura të Turqisë, por nuk do të besoni me kë po martohet

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Hazal Turesan është një ndër aktoret më të njohura ta kinematografisë turke.

Luajti në shumë role mirëpo, ai që e bëri tejet të njohur është roli i ‘Jaseminit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private e sidomos për lidhjet e saj.

Edhe pse konsiderohet si një ndër më të bukurat e Turqisë, ajo befasoi me zgjedhjen e burrit me të cilin do të martohet./ORAinfo/

---- ---- ----
-----