Ballina Showbiz Jagizi në lidhje me aktoren më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’? Kjo...

Jagizi në lidhje me aktoren më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’? Kjo do t’ju befasojë

186
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Cagatar Ertugrul është një prej aktorëve më të pëlqyer nga kinematografia turke.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale, është roli i Jagizit në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Jagizi është shumë i përfolur sidomos për jetën e tij private.

Së fundi, mediat turke flasin për një lidhje të tij me aktoren e njohur Afra Saracoglu e që në seria luante rolin e ‘Exhes’./ORAinfo/

---- ---- ----
-----