Ballina Showbiz Jagizi më shumë se shokë me aktoren e njohur? Këtë s’e keni...

Jagizi më shumë se shokë me aktoren e njohur? Këtë s’e keni pritur

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Çaglar Ertugrul po vazhdon të jetë aktori më i pëlqyer i kinematografisë turke.

Ishte roli i Jagizit në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri tejet të njohur edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Jagizi tani ka filluar një seria të ri dhe pranë vetes ka aktoren e njohur, Burcu Ozberk.

Ata duket se janë bërë shokë shumë të mirë dhe shpeshherë shihen bashkë edhe pas xhirimeve të serialit./ORAinfo/

---- ---- ----
-----