Ballina LifeBizare Ja si do të duket iPhone 13

Ja si do të duket iPhone 13

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Të dhëna në lidhje me iPhone 13 janë përhapur tashmë përpara prezantimit të tij të pritur më vonë këtë vit.

Thuhet se Apple parashikohet të lëshojë katër pajisje paksa të ndryshme në serinë e saj iPhone 13, duke u mbështetur në iPhone 12 mini, iPhone 12 dhe dy variacionet Pro. Ekspertët e teknologjisë në “Let’s Go Digital” kanë treguar se çfarë pamje mund të ketë.

Ngjashmëria duket mjaft e madhe me iPhone 12 Pro, përveç që ka një stil kamera paksa të ndryshëm dhe disa ndryshime në dizajn. Skajet e drejta dhe anët e sheshta janë akoma të paraqitura në modelin e ri të propozuar ashtu si në iPhone 12.

Sidoqoftë, “Let’s Go Digital” sugjeron që iPhone 13 Pro nuk do të ketë asnjë portë për fisha dhe për këtë arsye do të jetë i pajtueshëm vetëm me karikimin pa tel. Projektuesi grafik “Technizo Concept” është gjeniu që qëndron pas interpretimeve shumë bindëse dhe një video shoqëruese në YouTube.

Një ekran “OLED” me ekran 6.1 inç lë të kuptohet për iPhone 13 Pro ashtu si në iPhone 12 Pro. D..

Source

The post Ja si do të duket iPhone 13 appeared first on LAJME.mk Lajme nga Maqedonia e Veriut.

---- ----
----
----- ----
-----