Ballina Showbiz Ja në çfarë gjendje ka përfunduar në Amerikë Genta Ismajli

Ja në çfarë gjendje ka përfunduar në Amerikë Genta Ismajli

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet e transformuar.

Me flokë të bardha dhe të gjata dhe me e dobët, Geta po duket person tjetër.

Për me tepër shikoni videon… /ORAinfo/

---- ----
-----