Ballina AKTUALE Ja ku mund të ndjekin mësimet Online, nxënsit e Luginës

Ja ku mund të ndjekin mësimet Online, nxënsit e Luginës

209
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këshilli kombëtar Shqiptar, ka njoftuar se pavarësisht mbylljes së shkollave, mësimi do të vazhdojë online dhe në televizionet Lokale.

>>Kliko këtu <<

----

“Shkollat janë të mbyllura, por mësimi do të vazhdojë me klasat virtuale dhe platformën e mësimit nga distanca! Këshilli kombëtar Shqiptar, është duke punuar me përkushtim rreth organizimit të procesit dhe platformës të mësimit në distancë (mësimit online), me mësimdhënësit e shkollave lokale. Platforma e mësimit në distancë (online), do të jetë në dispozicion për të gjithë nxënësit dhe do të transmetohet në televizionet lokale Shqiptare, në kanalin zyrtar të Këshillit kombëtar Shqiptarë, edhe këtu në redaksin tonë nga kanali zyrtar i KKSh-së në YouTube./BujanociNet/

----- ----