Ballina Showbiz Ja cili ishte postimi i fundit i Sefa Kaya në rrjete sociale

Ja cili ishte postimi i fundit i Sefa Kaya në rrjete sociale

138
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sefa Kaya ka ndërruar jete dje në Kosovë në një aksident të rëndë trafiku.

Menaxheri i reperit të njohur kosovar, Azet, ka ndërruar jetë në një aksident që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, shkruan lajmi.

Zvierani me prejardhje truke, ishte menaxher i reperit Azet dhe atij Mero. Dyshohet se shkak i aksidentit mund të jetë shpejtësia e lartë.

Të tjerët atë e përshkruajnë si një person të afërt i cili ishte edhe një menaxher shumë i mirë.

I ndjeri Sefa Kaya ishte aktiv në rrjete sociale dhe postimi i tij i fundit ka qenë kjo fotografi.

---- ---- ----
-----